| FuzzyFuzz a întrebat:

A comandat cineva de pe acest site? http://www.airmaxromania.cc/ La ei toti papucii sunt la reducere, ceea ce mi se pare foarte ciudat..nu mi se par a fi originali.

2 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Pare de incredere, reducerile sunt de marketing sa cumpere lumea, daca nu esti sigur pe magazin, cumpara de pe magazine mai populare, sau intreaba un prieten sau mai multi sa iti spuna de pe ce site-uri au cumparat si ei
Eu recomand originals.ro

| Bianca8888 a răspuns:

Poate sunt originali, dar acum vin sărbătorile de Craciun si e normal ca toate magazinele să aibă reduceri