| JamesWatson a întrebat:

A comandat cineva de pe Best cadouri.ro? Pareri, merită? În cat timp a venit comanda? Arta ca în poze? Ati avut vreo problemă?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Au certificat SSL pentru protocol HTTPS, deci conexiunea si tranzactiile online sunt securizate, acum problema vine de partea cealalta, daca ei iti dau teapa, asta-i partea a doua.

| Mayar a răspuns:

Https://www.facebook.com/Bestcadouri.ro/mentions?locale=ro_RO

Daca te uiti la mentiuni pe Facebook, pare ca totusi e ceva de "capul lui"