| Adry05 a întrebat:

A comandat cineva de pe fashiondays? Returul hainelor chiar este gratuit? Intreb asta deoarece si la Answear isi faceau reclama ca returul e gratuit si cand sa le returnezi s-au gasit sa adauge `in cazul in care ati dat alta comanda curierul vi-o ridica pe cea dinainte gratuit`.

Răspuns Câştigător
| Lav1niia a răspuns:

Da, returul e gratuit, chemi curierul la tine acasă și îi dai doar coletul și el ți-l duce și tu primești banii înapoi pe card.

| Adry05 explică (pentru Lav1niia):

Asta mi-o spui ca teorie sau ai facut retur la el si-mi zici din experienta?

| Lav1niia a răspuns (pentru Adry05):

Teorie. am făcut retur dar pe alte site-uri, nu la ei. dar din moment ce zic că e gratis atunci gratis e, la fel ca pe cele pe care am făcut și eu.

| Adry05 explică (pentru Lav1niia):

Ti-am spus ce am patit cu Answear, de aia intreb. happy