| JomelaMaya a întrebat:

A comandat cineva de pe http://cerbo.ro? vreau sa imi raspunda doar cineva care a comandat, sa stiu cum sunt produsele. Nu vreau raspunsuri de genu : pagina nu are informatiile, nu are link catre ANPC si o gramada de alte chestii de genul, stiu toate astea, am vazut si eu.

Răspuns Câştigător
| Seven07 a răspuns:

Am comandat si eu odata ceva, nu am fost dezamagit, produsele sunt okei si sunt destul de seriosi, doar ca nu sunt mediatizati.

| JomelaMaya explică (pentru Seven07):

Ok, multumesc mult, cand ai comandat tu, ti-a fost trimis coletul prin curier? si care era comanda minima atunci?

| Seven07 a răspuns (pentru JomelaMaya):

Da mi-a fost trimis prin curier, comanda minima era 100 de lei, pentru ca daca comanzi gen o folie de sticla de 4 lei, ei pierd prea mult.

| JomelaMaya explică (pentru Seven07):

Multumesc mult!

| Seven07 a răspuns (pentru JomelaMaya):

Pentru nimic.