| oceanoflove a întrebat:

A comandat cineva de pe siteul bellostore? Poate sa-mi spuna cat a durat livrarea? Am comandat ceva acum două săptămâni și nici acum nu a ajuns. Am lăsat un mesaj, dar nu am primit niciun răspuns.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Trioda a răspuns:

Atentie la comenzi online
sunt hakeri,persoane rauvoitoare care cloneaza,adica construiesc asemenea Site-uri identice,unde iti ofera cate in luna si in stele,la preturi de ramai masca fata de cele stiute de tine,si naiv(a) comanzi,platesti si in avans, ca asa impun ca apoi sa constati ca ai fost inselat(a) si cu banii pierduti, nu ai cui reclama, politia fiind plina pana la refuz de reclamatii de la pagubiti.
Mai antai convinge-te ca esti unde trebuie, apoi daca poti, plateste la primire..este cel mai bine, si cere verificare colet, doar asa vei sti ca nu primesti o caramida in loc de comanda ta.
Deci atentie!

| oceanoflove explică (pentru Trioda):

Urma să plătesc ramburs.