| anonimgirl13yj a întrebat:

A comandat cineva de pe sportisimo.ro? Produsele sunt calitative? Sunt serios? Vi s-a intamplat sa comandati de pe acest site iar apoi sa va anuleze comanda și să nu mai primiți banii înapoi?

*Multumesc anticipat*

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Sunt serioși.
Eu am comandat o saltea de sport, dar nu mi se pare foarte calitativă, poate sunt eu ghinionistă, dar își face treaba
Unei prietene nu i-a venit mărimea comandată de ea și a vorbit cu ei, iar alternativele au fost să primească banii înapoi sau să-și comande altceva de același preț sau mai mult plătind diferența ( nu avea următorul număr la adidași ) Țeapă nu-ți dau la bani sau ceva.