| celmaitarenume a întrebat:

A comandat cineva de pe wish? E de incredere site-ul?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Site-ul este de incredere, doar ca produsele sunt de cea mai proasta calitate.

| PsyhoChild a răspuns:

Site-ul iti livreaza produsele 100%. Problema este ca majoritatea sunt de calitate slaba dar poti gasi si chestii decente.
De exemplu eu mi-am cumparat 50 de markere la un pret avantajos si sunt multumit de ele.
Totul depinde de ce cumperi.

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Wish, Alliexpress, Joom e aceiasi chestie.

| Popa482 a răspuns:

Din ce am văzut la review-urile de pe Google Play, unele produse vin, altele nu. Probabil că perioada de livrare e nedeterminată și mărunțișurile nu prea vin. Eu nu l-aș recomanda din prisma faptului că 98% dintre produse sunt fake, de slabă calitate, iar unele sunt chiar scumpe pentru ceea ce oferă.