| 1SmileToday6 a întrebat:

A comandat cineva de pe Wish? E site-ul de incredere? Si stie cineva cam cat costa transportul?

Răspuns Câştigător
| Denisaandreea72 a răspuns:

Buna, da eu am comandat foarte multe lucruri de pe wish, site ul este de incredere iar transportul vine in functie de zona in care locuiesti

| 1SmileToday6 explică (pentru Denisaandreea72):

Si cam cat te-a costat transportul?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La cata publicitate e cu el peste tot, cred ca e ok. Simuleaza o comanda (pune un obiect in cos) si intra pe sectiunea de comanda si trebuie sa scrie acolo cat iti ia pe transport

| 1SmileToday6 explică (pentru Adry05):

Asa am pus, dar nu merge cu plata prin ramburs, doar prin cont bancar sau PayPal. Oricum, mersi de raspuns