| JomelaMaya a întrebat:

A comandat cineva huse de pe www.cerbo.ro? este de incredere? imi pare tare dubios ca nu are informatii despre metodele de livrare. Mentionez ca nu vreau sa fac promovare site-ului, doar că aș vrea să comand de pe el si habar nu am daca este de incredere.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un site de 2 lei
prima regula de siguranta zice sa nu comanzi niciodata pe un magazin care nu are datele de inregistrare a firmei

| JomelaMaya explică (pentru suntserios):

Ok, multumesc! Deocamdata mai astept sa vad daca a comandat cinrva si i-a ajuns sau nu comanda.

| JomelaMaya explică:

Profitshare scrie pe tine.