| LARISSSAAA144 a întrebat:

A comandat cineva vreodata haine de pe siteul shein? Daca da, cam in cat timp vin si as mai vrea sa stiu daca sunt si de calitate? DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Davidutz777 a răspuns:

Nu, nu am comandat dar daca vrei haine de calitate poți să comanzi după Reginald.ro eu numai de acolo mă îmbrac.

2 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Te-as sfatui sa nu comanzi de pe reginald, sunt produse chinezesti de 5 dolari vandute cu 30, 40 euro, iar calitatea e ca la o bluza de la piata.

| elisaaaaaaa a răspuns:

Da am comandat, produsele vin in aprox. 2saptamani si calitatea este destul de buna