| IonuţR1995 a întrebat:

A comandat de pe http://www.thegift.ro/? Este un site sigur, sunt seriosi? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Miss25JK a răspuns:

Da eu am comandat dar cu plata ramburs si prin curierat rapid. Sunt foarte ok, dupa confirmarea comenzii iti trimit coletul. Acum in caz ca intarzie din cauza conditiilor meteorologice o zi sau doua nu e vina lor, desi curierii si-au reluat activitatea normal din cate am vazut.

| IonuţR1995 explică (pentru Miss25JK):

Inca n-am dat o comanda, insa am vazut ca au niste preturi cel putin interesante... Multumesc de raspuns.

| Miss25JK a răspuns (pentru IonuţR1995):

Nu ai pentru ce, poti comanda cu incredere.