| Georgicuță a întrebat:

A comandat ieri cineva ceva de la eMAG de bf? Eu am comandat ceva, am primit mail de confirmare, dar a trecut o zi și scrie doar "comandă plasată". Adică mă gândesc că dupa o zi ar fi trebuit sa fie măcar predate curierului.Și scrie și data estimativă de livrare :21 noiembrie 2015.

1 răspuns:
| Blacky6 a răspuns:

In general comanda ar trebui sa-ti ajunga intr-o zi dar daca tu esti singurul care a comandat ceva din si nu mai au alte comenzi prin apropierea ta o sa ajunga si in 3-4 zile...credema,vorbesc din experienta; 0