| anonim_4396 a întrebat:

A cumparat cineva de pe site-ul asta https://www.golddirect.com? Imi da 1)Sorry, no quotes are available for this order at this time. si 2) Sorry, no quotes are available for this order at this time. La telefon nu raspunde, la email nu. Are cineva idee cum se rezolva aceste 2 erori? Multumesc

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Caută review-urile pe YouTube ori google. Daca site-ul da erori înseamnă că de la ei e problema, nu de la tine, așa că tu nu prea poți să le rezolvi.