| Adriann007 a întrebat:

A cumparat cineva de pe siteul wish? Este sigur? Trimite produsele?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit! E sigur. Nu este un magazin ci o platforma de mai multe magazine. Ei nu trimit produse ci magazinele. Banii ti-i iau ei si-i tin la ei pana cand ajunge produsul. Daca produsul nu ajunge in timpul stabilit de ei, te intreaba cand expira garantia si ei iti vireaza banii in contul tau. Eu iau de pe Joom si n-am avut probleme. Functioneaza la fel. Nu merita sa cumperi produse scumpe de la nici unul. Nu au garantie si in caz ca se strica, le arunci. Citeste si pe aici: http://bit.ly/365gblC

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! Acum doua minute am cumparat doua produse de pe Wish. Am cumparat ceva cu pret mic, de incercare.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, le trimit in cateva saptamani, dar sunt de cea mai proasta calitate!

| aXy99 a răspuns:

N-as risca.

| Nemessys a răspuns:

Sunt produse SH, nu te astepta sa functioneze. happy De preferat, evita electronicele precum laptop, tablete, telefon chiar si electrocasnice.

| Gabriel9707 a răspuns:

De trimis le trimite dar o sa ia ceva timp si sa nu te astepti la calitate foarte buna.