| DanielIlie a întrebat:

A cumpărat cineva de pe Travandi.ro? Sunt serioși, produsele sunt ok? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Cancerigen a răspuns:

Salutare!

Eu mi-am achizitionat de la ei o trusa de scule si alte chestii pentru uz general. si pot zice ca sunt multumit de ele. Produsele? Sunt ok. Seriosi? Eu zic ca da, azi am dat comanda si a 2-a zi au si venit produsele. Succes!

| DanielIlie explică (pentru Cancerigen):

Mulțumesc. Am comandat ceva mărunțișuri pentru mașină. M au sunat că abia Miercurea viitoare trimite coletul. Eu aș fi mulțumit să nu fie chinezării frumos ambalate cum au toți pe online, Sperăm în bine...

| Cancerigen a răspuns (pentru DanielIlie):

Eu zic ca va fi bine, sper sa nu te dezamageasca.

O zi faina!