| GenRex a întrebat:

A cumpărat cineva dintre voi de pe Joom?! Vreau păreri/opinii.
Eu am prietene care au cumpărat de pe el, și pot spune ca lucrurile luate sunt calitative, iar la haine materialul de calitate...

2 răspunsuri:
| IComeNuts a răspuns:

In cazul asta ai putea sa faci o comanda nu prea costisitoare si vezi daca esti multumita. Nu trebuie sa cheltui prea multi bani, sa spunem vreo 50 de lei maxim. Daca esti multumita, poti sa cumperi cu incredere. PS: sunt baiat si nu am habar ce este Joom.

| GenRex explică (pentru IComeNuts):

Este o aplicație de unde poți cumpăra diverse lucruri, asa ca aplicația Wish și AliExpress