| rosiemarie a întrebat:

A cumparat cineva ebooks de pe elefant? Am incercat sa comand unul si cand am apăsat pe Finalizeaza comanda, mi-a aparut un mesaj care spunea ca nu am completat spatiile cu adresa si modul de livrare (care nici macar nu existau in fereastra cu comanda). A mai patit cineva asta? Cum ati rezolvat?

5 răspunsuri:
| user123654 a răspuns:

Dă-i refresh.

| Xander25 a răspuns:

Imposibil sa nu fi existat, poate erai neatent. Poți da refresh când vrei!

| rosiemarie explică (pentru Xander25):

Oricum nu ar trebuie sa ma puna sa scriu adresa de livrare. E un ebook, se trimite pe e-mail... Nu inteleg de ce ar avea nevoie de o adresa de livrare

| Xander25 a răspuns (pentru rosiemarie):

Cel mai probabil campurile în care trebuia să completezi datele erau obligatorii.

| rosiemarie explică (pentru rosiemarie):

Am vorbit cu cei de la elefant prin e-mail si au zis ca au avut probleme cu site-ul in acea zi. Mi-au confirmat ca nu ar fi trebuit sa imi ceara sa scriu o adresa de livrare, intrucat e-bookul s-ar fi trimis pe e-mail. Acum totul functioneaza cum trebuie.