| anaezaru a întrebat:

A cumparat cineva incaltari de pe cmfp /ceimaifrumosipantofi.ro? Sunt de calitate produsele? Returul este ok?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Nu am cumparat, dar stiu site-ul. Totusi tind sa fiu putin sceptica, deoarece vad ca pe Fb nu au activata optiunea de a oferi review. Iar pe Instagram au 32.000 followeri, insa interactiunea la postari (0, iar daca e 1 comentariu e tot al lor), plus like-uri nu reflecta numarul asta imens.Rezulta ca probabil au cumparat acei followeri. Orice firma care nu ofera posibilitatea de recenzii publice de la clienti ar trebui sa dea de banuit.