| 123456_9946 a întrebat:

A cumparat cineva produse de pe site-ul http://www.deprobat.ro/
Cum sunt livrate?
Daca comand si marimea imi este mica imi da banii inapoi?

Răspuns Câştigător
| Prezidentul a răspuns:

Siteul asta pare mai ok. Nu cred ca iti da banii inapoi, am mai comandat eu de pe un site asemanator "fashion" sau ceva, si imi era camasa mica, iar firma respectiva numai raspundea la telefon...
Ai grija ce marime alegi.

3 răspunsuri:
| danutz9100 a răspuns:

Singurii care iti dau banii inapoi prin transfer bancar/mandat postal sunt cei de la ppt.ro!

Daca te intereseaza sa comanzi fa-o din acest site: www.superpret.net!

| Vladescu_Mihaela_1990 a răspuns:

Eu mi-am cumparat de pe site-ul www.haineieftinesibune.ro si am fost foarte multumita!

| Ponor_Razvan_1986 a răspuns:

Se livreaza toate produsele cu factura si dispun de garantie. Se restituie banii înapoi în 14 zile calendaristice in cazul in care nu sunteti multumit/ă. Www.deprobat.ro