| oceanoflove a întrebat:

A cumparat cineva siropurile de la sweet freedom? E vreo diferenta de gust intre siropul light vs cel original (fruit syrup)?

Răspuns Câştigător
| StefanCatalin54545454 a răspuns:

Sweet Freedom produce două tipuri principale de siropuri: Light și Fruit Syrup (original). Siropul Light este o alternativă fără zahăr, fără grăsimi și fără gluten la siropul de arțar, iar siropul Fruit Syrup este un amestec de fructe dulci, care conține și zaharuri naturale, dar cu indice glicemic scăzut.

Gustul siropului Light este mai puțin dulce și mai subtil decât cel al siropului Fruit Syrup, iar acesta din urmă are un gust mai bogat și mai complex, datorită amestecului de fructe dulci. Deci, diferența principală dintre cele două este gustul.

| oceanoflove explică (pentru StefanCatalin54545454):

Le-ai incercat pe toate?

| oceanoflove explică (pentru StefanCatalin54545454):

De cel cu caramel si butterscotch?