| denisa123456 a întrebat:

A facut cineva comanda pe site-ul asta www.boohoo.com? daca da sa imi spuneti daca e un site de incredere.

10 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Buna, site ul este gen asos.com doar ca au produse mai ieftinewinking
Vad ca au multe Reviews la produse.e fain. Cu siguranta voi comanda ceva happy

| denisa123456 explică (pentru ElizzaTPU):

Ok sa ma anunti daca comanzi te rog.eu am folosit traductoru ca nu stiu englezaoh go on si am dat sa vad ce parere au despre site si am vazut comm pozitive adica e in regula, dar inca nu sunt sigura. daca comanzi ceva sa ma anunti si pe mine te rog.pls

| denisa123456 explică (pentru ElizzaTPU):

Si daca mai stii site-uri cu haine unde ai facut comanda dar nu din Romania sa imi lasi msg.ms

| ElizzaTPU a răspuns:

Buna Denisa.
Comand foarte des de pe www.asos.com au transportul gratuit si coletul iti ajunge la of. postal de care apartii intr-o saptamana :)
Ar mai fi un site, tot cu produse dragute http://www.topshop.com dar un pic mai scumpe.

| denisa123456 explică (pentru ElizzaTPU):

Mersi.dar cam spumpe, eu as vrea sa fac comanda de pe site-ul care l-am mentionat mai sus, dar mi-e frica sa nu iau teapa sau ceva de genu sau sa fie de proasta calitatate, chiar nu stiu ce sa fac cryingsadcrying

| ElizzaTPU a răspuns:

Acum depinde de ce vrei sa cumperi. daca e vorba de o bluzita sau un tricou e ok.
Vad ca transportul va dura 5 – 10 zile lucratoare si costa £6.99.
Uite http://www.boohoo.com/......rnspolicy/ in cazul in care nu sunt ok le poti returna gratuit :)

| denisa123456 explică (pentru ElizzaTPU):

Da dar trebuie sa platesti dinainte prin paypal visa etc, adica platesti imd dupa c faci comanda si dupa astepti sa it ajunga nu e riscant?

| ElizzaTPU a răspuns:

Uite pe ce ma uitam acum eu http://www.romwe.com/ :) un alt site dragut care au shipping-ul gratuit.

| andrea29 a răspuns:

Nu e un site atat de cunoscut...nu sunt atat de sigura.