| MihaiA a întrebat:

A facut cineva dintre voi comanda pe eastbay?

4 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Sunt niste "baietasi" care fac comenzi de pe eastbay pentru 10$ in plus la produs sau o suma de genul. Dar de cand suntem acceptati PayPal, s-ar putea sa putem face si noi "oamenii de rand"winking
Numai bine, Shin

Shin
| Shin a răspuns:

MihaiA, stiu ce este eastbay, am cumparat de multe ori. Ideea e ca pana mai acum un an, Romania nu era o tara agreata si nu puteai sa cumperi cu un card de-al nostru. Trebuia sa ai o persoana de legatura care sa cumpere in locul tau. Aici interveneau baietasii.
Shin

| urbanghost a răspuns:

Daca vrei sa faci comanda pe EastBay, da-mi un PM!

| MihaiA explică:

Shin, www.eastbay.com e un site care nu trebuie sa platesti prin PayPal, se poate plati cu cardul de debit visa. Ma bate gandu sa`mi fac o comanda, dar imi e frica de vama... ca la noi ca la nimeni.