| MaryCv a întrebat:

A făcut cineva procedura de criolipoliza pentru a scăpa de grăsime de pe abdomen? A slabit într-adevăr definitiv? Și cât l-a costat?

3 răspunsuri:
| Ruxi942 a răspuns:

Buna
Am facut aceasta procedura dar am fost dezamagita in totalitate.
Pe langa procedura mi-a recomandat si masaj,
Ce rost are sa fac masaj daca fac criolipoliza?
Cel mai indicat este sa ai rabdare, sa ti stabileste anumite limite alimentare.Sa incerci sa nu mananci dupa ora 19.00 eventual sa rontai un morcov, ceva usor.
Beau cafea verde, nu are gust placut dar la mine e eficienta.
Merg pe jos la munca atat la dus cat si intors, in total 50 de minute zilnic, nu am tim sa merg la sala.Urc 6 etaje zilnic pe scari.

| Ruxi942 a răspuns:

Nu recomand aceasta procedura, e o dezamagire totala.Pe langa criolipoliza te pune sa faci si masaj.
Am ales sa mananc mai putin decat de obicei si sa merg pe jos la munca atat la dus cat si la intors.Consum cafea verde de 2 ori pe zi pana in ora 14.30 ultima cana.Depinde de organismul fiecaruia in final.

| MaryCv explică (pentru Ruxi942):

Mulțumesc de sfaturi