| kaudia25 a întrebat:

A folosit cineva Incalzitor picioare FW20 - Beurer Germania?
Ce parere aveti?

http://www.euro-pc.ro/....../index.php

2 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

Nu am folosit, dar 164 de lei pentru asa ceva mi se pare clar prea mult. Foloseste exact acelasi principiu ca o perna electrica in valoare de 30 de lei. Ca sa nu mai spun ca daca porti sosete groase/ mai pui din cand in cand picioarele pe langa calorifer, scapi de probleme. Spun asta pentru ca si eu am mari probleme cu circulatia la picioare, nu vorbesc aiurea. laughing

| kaudia25 explică (pentru cupcake02):

Ce perna electrica in valoare de 30 de lei aveti?