| lilboutique a întrebat:

A fost cineva la cumparaturi in Dragonul Rosu din Bucuresti? Sau in Complexul Europa? Am auzit de muuulte ori povestea cum ca multe magazine se aprovizioneaza de acolo, ca sunt si haine bune si dragute la preturi mult mai mici. Am o prietena care si-a luat acum un an o jacheta cu 40 de lei iar in IDM a vazut-o cu 120 lei. Ce parere aveti? Pentru cei care ati fost acolo, cum vi s-a parut, ati gasit ceea ce cautati? Eu am si haine mai ieftine dar si haine din mall-uri, dar daca as gasi hainele care imi plac acolo chiar nu m-ar deranja sa le iau la un pret mult mai mic.

3 răspunsuri:
| sonia_6457 a răspuns:

Pai sunt haine eu nu am fost da au fost altii sunt mai mult complexuri de haine ieftine si de prost gust dar gasesti si chesti tari happy in Sir sunt lucruri tari si de sezon happy

| opium a răspuns:

In ambele centre comerciale sunt haine low-low-low cost(made in china-nimic de zis,si massimo dutti produce haine in china,insa in cazul celor din Europa si DR croiala, cusaturile si materialele hainelor lasa mult de dorit), care din pacate sunt preluate de magazine ¨de oras¨la preturi marite de cel putin 2x, deci dintr-o carpa ajung haine ¨de fite¨(perceptia romanilor).