| BartaBianca a întrebat:

A mai avut cineva probleme cu produsele de la ConectShop.ro? Sunt foarte neseriosi, isi bat joc de clienti.

3 răspunsuri:
| Claxon987 a răspuns:

Se vede de la o posta daca intri pe site -ul lor ca sunt neseriosi. Cu o plangere la ANPC se rezolva, chiar se implica si de obicei clientii ies in castig. Nu te da asa usor batuta ca merita sa le faci reclamatie si sa mergi pana unde este nevoie ca sa primesti banii inapoi sau alt produs, in functie de ce s-a intamplat.

| vladandrei1976 a răspuns:

Ocolestei de acum inainte, sunt neseriosi, chiar si eu am patit cu ei. Au un service de proasta calitate in care nu le pasa de produsul tau, iar pe langa asta au si preturi destul de ridicate. Cel mai bine este sa nu mai ai de a face cu ei de acum inainte.

| Adry05 a răspuns:

Ce sa-ti fac daca comanzi si tu de la toate site-urile dubioase