| ema2396 a întrebat:

A mai comandat cineva de Asos? Cat de repede vine comanda cu livrarea standard?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu comand destul de des de la ei, cam 4-5-6 zile

| ema2396 explică (pentru Adry05):

Prin curierat vine sau la posta? Trebuie platite taxe in plus? Stiu ca Marea Britanie trebuie sa uasa din UE de asta intreb

| Adry05 a răspuns (pentru ema2396):

Curierat ca doar de aia ai pus adresa laughing Nu platesti altceva decat ai platit cand ai dat comanda, e taxa de transport care la nu mai stiu ce suma e si anulata.

| alina2k18 a răspuns:

Mie cam in 10 zile mi-a venit parca thinking la POsta Romana.