| Geo1981 a întrebat:

A mai comandat cineva de pe chchives.com? Am primit alte produse... si cred ca e teapa...

6 răspunsuri:
| irimiavalentina a răspuns:

Buna ziua! Si eu imi luai astazi, 21.07. 2022 o teapa de 254 de lei.Primii 1 pereche de pantaloni scurti murdari, in loc de 3 rochite si 1 pereche de sandale.

| Alllexandra100 a răspuns:

Da si eu azi mi-am luat teapa vietii de 409 lei

| Gradue a răspuns:

Și eu azi an făcut plângere la Centrul European al Consumatorilor Romania

| Geo1981 explică:

Voi înainta plângere catre OPC, sper sa ii oprească cineva.

| Claudiu_Si_Mirela_Zufa_1983 a răspuns:

Da si eu din pacate mi-am luat teapa.Am comandat 4 rochite si mi-a trimis o buzita de copii rupta si patata si un tricou.

| Ioana2022 a răspuns:

As vrea sa luam legătura și sa facem o petiție împreună