| Marian1439 a întrebat:

A mai comandat cineva de pe farfetch in România? Ce taxe de livrare au si cu ce firma de curierat se trimite comanda?

2 răspunsuri:
| ShadowGhost a răspuns:

Depinde de valoarea comenzii. Daca depasesti o anumita valoare, este gratis. Daca nu, iti scrie acola, cand adaugi produsul si treci in urmatoarea etapa. Comanda se va transmite prin DHL cel mai probabil. FARFETCH are contract cu DHL, Fedex si UPS, depinde de intalnirea dintre cerere-oferta. Vine in Romania si vine destul de repede. Produsele sunt 100/100 originile si vin cu tot ce trebuie.

| Azorrion a răspuns (pentru ShadowGhost):

Curierul cand vine sa-ti aduca pachetul e din Romania? nu ca n-as sti engleza, vreau doar sa stiu ca informatie.