| SilentRain a întrebat:

A mai comandat cineva de pe Wish?
Se mai plătesc ceva taxe vamale, sunt scumpe taxele?

Răspuns Câştigător
| starlyblue a răspuns:

Bună SilentRain! Chiar am făcut o comandă acum două luni de pe Wish şi aş putea să îmi împărtăşesc experiența pe care am avut-o.
La orice produs de pe Wish plăteşti transportul, indiferent dacă îți comanzi un lucru mic. Taxele sunt de la 1€ în sus iar uneori livrarea costă mai mult decât produsul, aşa că trebuie să ai grijă. De exemplu tu poți să faci o comandă de 20€ iar livrarea să fie 30€.
Înafară de asta, cu toate că tu comanzi mai multe produse deodată, acestea vor veni pe rând. De obicei dacă nu selectezi opțiunea de fast shipping, produsele vin peste o lună sau chiar două. Sper că te-am ajutat! big grin