| anonim_4396 a întrebat:

A mai cumparat cineva cu cardul online de la bershka, e de incredere? Am auzit ca la un site de asta cuiva i-a luat 2500euro de pe card( nu stiu sigur daca era bershka).

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ar fi ca un site ca bershka sa ia banii de pe card cui vrea si cand vrea.

Sunt curios de detalii la povestea pe care ai auzit-o cu 2500euro luati de pe card.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e site official trebuie sa fie de incredere, nu ar scama pe nimeni, ar putea fi dati in judecata si pot pierde tot pentru asa cevalaughing deci nu cred ca se joaca.

| MagicOneT a răspuns:

Eu am cumparat de la Bershka online, n-am avut nicio problema, tranzactia a decurs ok. In orice caz, daca ai o teama in a cumpara online cu cardul, mai fa un card, special pentru cumparaturi online cu o suma fixa pe el.