| ihavenoidealel a întrebat:

A mai cumparat cineva dupa MiniInTheBox / LightInTheBox?
Livrarea este gratuita? happy
Funda!

Răspuns Câştigător
| andrei1237 a răspuns:

Da am cumparat eu si livrarea este gratuita.

| ihavenoidealel explică (pentru andrei1237):

In rest, cum sunt produsele? unele chiar sunt chinezarii? big grin

| andrei1237 a răspuns (pentru ihavenoidealel):

Cam un produs la 50 este o chinezarie.Depinde si de noroc!

| djtehno a răspuns (pentru andrei1237):

Produsele sunt distribuite la posta locala sau la cea vamala?

5 răspunsuri:
| amyadam a răspuns:

Mai multe informatii despre lightinthebox gasesti si aici: http://discutam.com/......-interesa/

| Patzi a răspuns:

Salutare,
am cumparat in 21 februarie 2017 de 24 dolari, 4 becuri si nu au ajuns nici pana azi. ( 09.06. 2017) Ma duc cu vorba si refuza sistematic sa returneze banii. Mai jos este raspunsul din din 24 aprilie 2017. Azi 09.06. 2017 imi trimit acelasi raspuns. Fara marfa si cu banii luati. Bine ca nu este o valoare
Restul judecati voi
Cu stima

ID Bilet:
Număr Comandă:
1702190226721441 Vizualizează detaliile comenzii

Dată Comandă :
februarie 19, 2017
aprilie 24, 2017 03:21 De la:FLORIN
aprilie 24, 2017 03:44 De la:Serviciu Clienți Stimat(ă) FLORIN
Ne pare foarte rău pentru faptul că nu ați primit încă pachetul dvs. Se întâmplă foarte rar ca pachetele să întârzie atât. Uneori timpul de livrare nu este foarte stabil, iar actualizare online a informațiilor de tracking este întârziată. Deoarece a fost livrat prin postă, coletul trebuie transferat între diferitele oficii poștale din câteva țări, s-ar putea sa treacă prin controale vamale, să fie deschis și controlat de către ofițerul vamal în oricare oficiu poștal. In plus, vremea rea va afecta major timpul de livrare. Mai mult decât atât, livrarea eșuată in majoritatea cazurilor are dept cauză adresa gresită sau absența destinatarului la momentul livrării.
Suntem foarte dezamăgiți de acest serviciu de livrare și am deschis deja o anchetă cu oficul poștal local. Totuși, având in vedere că sunt implicate mai multe oficii poștale și mai mulți ofițeri vamali, acesștia trebuie verificați unul câte unul, iar ancheta ar putea dura 1-2 luni pentru a obține un rezultat detaliat.

Puteți să contactați și dvs oficiul poștal local pentru a cere informații despre coletul cu nr de referință # Q3489866072XX. Unele oficii poștale pot avea rezultate chiar și pentru coletele FĂRĂ număr de urmărire. Este mai rapid decât dacă am face noi acest lucru.

Apreciem răbdarea și înțelegerea de care dați dovadă așteptând rezultatul timp de 2 luni. Sperăm să primiți coletul mai devreme.

Cu stimă,
CustomerService
Serviciul Clienți www.miniinthebox.com