| EnvyU a întrebat:

A vazut cineva energizantul Monster? De cateva luni nu il mai vad in mega sau carrefour, nu stiu unde sa caut, la benzinarii oare? Au bagat unul nou, rockstar. Ciudat.

3 răspunsuri:
| Adbbmsh a răspuns:

In metro/carrefour/kaufland am gasit in rafturi si monster. Intr-adevar nu se mai gasesc peste tot, dar inca sunt pe piata. Rockstar este si el la fel de bun si cam sub aceeasi firma ca Monster Energy.

| EnvyU explică (pentru Adbbmsh):

Nu e rau rockstar, dar imi placea monster ca era mai dulce, acum m-am dat pe burn, oricum mersi o sa il caut prin kaufland, la metrou nu ma duc, mi se pare de prost gust.

| Adbbmsh a răspuns (pentru EnvyU):

Da, asa-i. Nu prea sunt adeptul energizantelor, mai degraba o doza de cafeina din MOL, Lukoil, Petrom etc laughing te tine in priza o perioada mai lunga