| catalinbuzarin a întrebat:

Acesti adidasi sunt de barbat sau femei? Oare sunt originali?
http://superadidasi.ro/index.php?route=product/product&p roduct_id=371

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, site-ul asta nu este legal, fiind facut de cine stie cine, ca o mare inselaciune cu marfa de contrabanda sau cine stie ce chinezarii defecte.
Nu-i specificat nicaieri despre ei si firma care detine magazinul online, ceea ce spune clar ca site-ul este ilegal si poate fii o mare inselatorie.