| MConciu a întrebat:

Adidasii de pe urbanshoes.ro sunt originali?
Am auzit niste zvonuri ca ar fi fake-uri si nu sunt originali deloc.
As vrea sa imi iau o pereche de adidasi de pe acest site si nu mai stiu ce sa cred, ce sa fac.
Daca ati putea sa imi dati un sfat.

Va multumesc
VOT + FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SportsMag a răspuns:

Poti cumpara de aici www.sportsmag.ro Peste 45.000 produse originale 100% si preturi acceptabile.

2 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Eu nu stiu ce sa iti spun despre el, pentru ca nu l-am incercat. Dar am incercat www.marimi.ro si sunt super!

| valdevici a răspuns:

http://www.ultimo.ro - Adidasi Originali la cele mai mici preturi din Romania. Garantat