| anonim_4396 a întrebat:

Adidasii originali se cumpara numai de la magazinele firmei sau poti cumpara adidasi originali si de la alte magazine? Am cumparat o pereche de adidasi nike din carrefour dar nu de la magazinul firmei. Am intrat si in magazinul nike si am vazut aceiasi pereche doar ca era putin mai scump cu vreo cateva sute de mii.

2 răspunsuri:
| G a răspuns:

Cel mai de incredere e sa cumperi din magazinul firmei, sau sa comanzi de pe site-ul oficial.
daca zici ca ti-ai luat nike-uri, vezi ca logo-ul de pe pantofi sa fie cusut, nu lipit, iar materialul ar trebui sa fie neted, sa nu miroasa a plastic.

| Anna_3775 a răspuns:

Pai te poti uita pe "limba" si vezi ca scrie "Made in..." daca nu scrie China. Sunt originali. Adica ca in magazin. Sper ca te-am ajutat! :*