| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Mi-am luat o camasa ...si toti prieteni mei zic ca e uratalaughing Dar nu asta e problema.Adevarata problema e ca am dat 100 de lei pe ea si cand toti zic ca e urata ma simt ca naibaaa! Ce as putea face sa ma simt mai bine? :-

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca tie iti place ce te intereseaza ce spun prietenii? Daca mai comenteaza cineva poti sa-i spui ceva de genul: "Si ce daca-i urata, e urata mea!" sau "Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia!" sau "Ce va intereseaza atata, sunteti cumva invidiosi?" Numai bine!