| music577596 a întrebat:

Ajutor. Mi-am spart telefonul si as vrea sa imi cumpar unul nou. Odata cu acesta vreau sa imi cumpar unele lucruri ce apartin de telefon dar altele nu. Totalul este de 3014. Spuneti-mi ce sa fac ca sa imi strang aceasta suma de bani. Am doar 11 ani. P.S nu sunt foarte bogata.

2 răspunsuri:
| rijkaard a răspuns:

Nu mai risipi banii aiurea incearca si inmulteste-i mai intai

| music577596 explică (pentru rijkaard):

Cum? pe zi primesc 3 lei. am nevoie de un telefon nou urgent pentru ca acesta e foarte spart
nu pot face poze si chestii complicate