| Necunoscutu92 a întrebat:

Ajutor mie pe site-ul lor Amazon produsul asta costa 0.01 $ e real cel puțin mie așa îmi apare https://www.amazon.com/gp/product/B076C6ZLQD/ref=ox_sc_a ct_title_9? smid=A3VMVIO4TQVUEX&psc=1

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Da atat costa si til livreaza asa cum spune acolo.Are doar un singur review probabil nu sau inghesuit multi sa cumpere.Dar arata ca respectiva persoana a primit produsul, dar spune ca nu functioneaza.Pretul nu este mic pentru ca platesti undeva la 5 dolari.Pt chinezi si 1 dolar este super bun.eu am cumparat de la ei de 2 dolari cu tot cu trimis, nu stiu ce fac aia acolo, dar probabil la ei salariu este de 100 dolari pe luna sau stiu si eu la 3 luni laughing
Deci ce ai vazut tu costa 5 dolari nu 001, tu trebuie sa iei in calcul tot. Unde mai pui pentru RO o sa trebuie sa platesti vama, sau poate ca nu pentru ca e suma f mica.In sf atata costa si omu te asigura ca o sa primesti produsu. Daca functioneaza aia o sa vezi cand primesti.De returnat nu cred ca o sa mai vrei tu sal returnezi, pentru ca o sa te coste mai mult decat ai platit tu, peste 5 dolari daca nu si peste 10 mai mult ca sigur laughing
Livreaza oriunde, nu scrie nicaeri ca livreaza doar in china, eu vad livreaza sin america si ala e pretu.probabil de fapt transportu costa undeva la vreo 1.5-2 dolari si restul e a lui.dar asa fac unia sa para ca uite ce ieftin vinde el, dar baga banii dincolo la shipping laughingadica multi vad putini cunosc

| Szabolcs_Turóczy_2003 a răspuns:

Chiar scrie ca costa atat doar din 5 stele a primit numai 1. Si transportul costa aproape 5 dolari. Iti recomand sa te uiti la un alt produs

| Necunoscutu92 explică (pentru Szabolcs_Turóczy_2003):

Ok mai ma uit dar ziceam ca poate poate

| Necunoscutu92 explică (pentru Szabolcs_Turóczy_2003):

Recunosc si prețul ma atraswinking

| nitromonkey88 a răspuns (pentru Necunoscutu92):

Pretul e incredibil de mic, dar nu este livrat spre Romania laughing)

| Necunoscutu92 explică (pentru nitromonkey88):

Boos dar de unde știi ca sunt in Romaniahee hee