| State_Alexia_1977 a întrebat:

Am 1000 de lei ce imi pot cumpara cu ei? Sa fie de calitate. Dau fundița

4 răspunsuri:
| Pisicuta_Valutza_1997 a răspuns:

Depinde ce îți place să faci... daca zici că ai 1000de lei...
Daca îți place să ...desenezi,cumpără o tableta grafica sau daca preferi hârtia, investește în profesie de calitate (acuarele, pensule, diverse...)
Daca îți place să... faci poze sa zicem ...cumpărați o camera foto.
Daca te uiți pe YouTube și te inspiră ce fac unii oameni... poți lua o aparatura cat de cat mai performanta, macar o camera că știu că sunt destul de scumpe aparaturile astea...
Gândește-te la ce îți place să faci cel mai mult

Răspuns utilizator avertizat
| Alinuta28 a răspuns:

Un telefon bun. De ex galaxy j5 2017. Daca nu, ce crezi ca iti trebuie, ce ai nevoie

| acdmagazine a răspuns:

Iti recomand o tableta;)
Uite aici una super buna si pana in 1000 lei!
http://bit.ly/2lZ6foI