| Ronaldo_Ronaldo_1997 a întrebat:

Am 18 ani și am făcut card de credit la brd, vreau sa cumpăr un telefon în rate de pe eMAG pot face asta? Cică 6 rate sunt cele mai multe

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai bani pe el, care acopera suma telefonului, da, poti.

| Simpatic a răspuns:

De lucrat lucrezi? Trebuie sa si platesti aceste rate

| dragodana a răspuns:

Salut!
Din ce am citit pe site-ul BRD, da ai 6 rate oriunde in lume.Deci,merge sa iti cumperi acel telefon, dar trebuie sa inapoiezi banii in 6 rate.
De ce nu ai intrebat la banca atunci cand ti-ai facut cardul? Si daca l-ai facut online precis au un numar de telefon la care poti fi lamurit.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Eu stiu ca numai daca lucrezi poti lua in rate, daca lucrezi da e ok

| Robertandrei4858 a răspuns:

Au anumite conditii, trebuie sa ai minim 3 luni la locul actual de minca.

| roby26certo a răspuns:

Da poti sa cumperi in rate, doar ca trebuie sa ai o sursa de venit financiara stabila, acest lucru te intreaba cand iti faci cradul!