| Lory37 a întrebat:

Am plasat duminica o comanda pe altex, încă nu am primit nici un telefon sau email pentru confirmarea comenzii sau cu numărul comenzii.
Sunt reduceri acum pe site, este posibil sa fi fost asta cauza? Sau dacă am greșit emailul.

5 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Esti sigur ca ai amplasat comanda? Daca da, este foarte posibil ca acel colet inca sa nu fi fost ridicat de curier.

| Lory37 explică (pentru CIaudiu):

Da, sunt sigura. Dar după spusele de pe site ar trebui sa primesc un email pentru confirmarea comenzii. Încă nu am primit acel email.

| CIaudiu a răspuns (pentru Lory37):

Inseamna ca comanda ta nu a fost inca preluata de curier.

| Lory37 explică (pentru CIaudiu):

Prima data ar trebui sa primesc acel email ca să confirm comanda nu? Și după sa fie predata curierului

| CIaudiu a răspuns (pentru Lory37):

Ai inteles gresit in ce consta confirmarea. Nu confirmi tu, ci Altex ca comanda ta a fost preluata de curier.