| AnneM123 a întrebat:

Am auzit de aplicatia aliexpress, si am vazut si haine de firma, o fi originale? Ce credeti?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Multe haine facute din plastic. Bumbacu e scump

| darrio2007 a răspuns:

La ce preturi au e clar ca nu sunt originale. Nu-ti da de gandit asta?

| ℓαυяα a răspuns:

Nu sunt originale. Asta nu înseamnă neaparat ca nu sunt calitative, depinde.

| Violleta2022 a răspuns:

Aliexpress este un site 100% chinezesc, care nu face nimic de calitate. Hainele pe care le-ai vazut sunt "replica" la cele originale, adica fake (false).

| nnnaegiuliaaa a răspuns:

Buna,hainele nu sunt de firma sunt chinezari, dar mi e nu mi se pare ca ar conta daca sunt de firma pentru ca nu haina il face pe om! Sper ca am fost de folos.

| Lauryx21 a răspuns:

Tot ce e pe AliExpres e ieftin, posibil fake(nu chiar toate sunt făcături, în sensul că sunt create de chinezi ca și design, nu că ai găsi Versace original ). Nu e adevărat că toate produsele de pe AliExpres sunt pocnitori, majoritatea electronicelor din magazinele din Romania pot fi găsite și acolo, nu putem spune că toate electrocasnicele, de exemplu, de la Altex, sunt pocnitori. E la fel și la haine și la orice altceva, depinde mult de noroc să găsești vânzători serioși. În principiu, trebuie să te uiți la numărul de comenzi și la review-uri ( ca la orice magazin).