| domoreofwhatmakesyouhappy a întrebat:

Am comandat acum cateva zile de pe Stradivarius o geanta, platind cu cardul, insa azi am anulat comanda. Nu stiti in cate zile mi-ar intra banii inapoi? La ei pe site nu scrie nimic de anularea comenzii si returnarea banilor.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In maxim 30 de zile lucratoare, de obicei mult mai repede, in aproximativ 10 zile.

1 răspuns:
| Samariteanul a răspuns:

Pai si tu ai anulat comanda putin cam tarziu, nu crezi? S-ar putea sa te trezesti cu geanta la usa si fara nici un ban.