| liceu a întrebat:

Am comandat azi de pe eMAG(Black Friday) un telefon Allview Alldro P5. Saptamana trecuta (tot vineri) am comandat o tableta si a venit a doua zi, adica sambata. poate sa vina maine(sambata) avand in vedere ca e Black Friday si sunt foarte multe vanzari.

Telefonul are google play sau ceva in genu?
Daca aveti alte informati puteti sa imi ziceti
funda
Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil o sa dureze 5-6 zile din cauza vanzarilor. telefonul are android deci automat are si google play

| pixel347 a răspuns:

Nu cred am comandat si eu o tableta si am primit mesaj ca imi ajunge luni comanda. Si detalii despre telefon http://www.youtube.com/watch?v=yCYqAoCqC0Y se gasesc pe google si are si google play toate telefoanele cu android au. Si iti recomand un Samsung, Nokia, LG, Sony, si de ce nu un Iphone daca iti permiti;). Allview sunt telefoane de calitate scazuta.