| NeverGonnaLetYouDown a întrebat:

Am comandat ceva insa i-am gresit dimensiunile, am sunat pentru a modifica comanda si mi-a raspuns o tanti cu accent unguresc care spunea ca nu crede ca stie cum sa modifice comanda, insa ma suna inapoi in caz de nu reuseste. Am crezut ca am rezolvat insa tocmai ce am primit un email cum ca comanda mi-a fost trimisa la curier si ghiciti ce? Nu mi-a modificat dimensiunea produsului respectiv ci doar a adaugat produsul cu dimensiunile dorite de mine pe langa cel cu dimensiuni gresite. Acum am doua produse care urmeaza sa-mi vina (adica pret dublu), ce spuneti ca ar trebui sa fac? Nu doresc sa platesc pentru doua produse din cauza lipsei de experienta cu calculatorul al lui tanti aia cu accent unguresc puternic.

4 răspunsuri:
| Zorn a răspuns:

Fie returnezi/refuzi prima comanda si o platesti doar pe cea buna, adica a doua, fie ii contactezi din nou si le explici mai ferm problema, fie refuzi sa platesti ambele comenzi si cauti alt site.

| NeverGonnaLetYouDown explică (pentru Zorn):

Cred ca m-am exprimat eu gresit insa ambele produse impart aceeasi livrare, adica sosesc simultan impachetate in aceiasi cutie si aduse de acelasi curier.

| Zorn a răspuns (pentru NeverGonnaLetYouDown):

Refuza comanda. Din intrebarea ta se intelege foarte clar ca tu ai dorit modificarea comenzii cu un produs de o marime diferita NU doua produse. Daca si in discutia cu doamna respectiva ai fost la fel de clar, problema e la dansa. Contacteaza-i din nou.

| DuckDodgers0 a răspuns (pentru NeverGonnaLetYouDown):

Refuza comanda