| Serban_Andrei_1983 a întrebat:

Am comandat de la Altex o consola si inca 2 jocuri, de ce se expediaza comanda in 3 colete? Ceva de genul:azi imi vine un joc, maine altul si dupa consola

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Exact ce ziceam, probabil jocurile erau mai aproape de tine iar consola nulaughing Si eu am patit, un joc a venit dupa 2 zile si un stick dupa 5.

5 răspunsuri:
| Serban_Andrei_1983 explică:

Si acum din 3 colete trebuie sa platesc de 2 ori curierul, cand de fapt trebuia sa fie doar un colet fara plata la curier.laughing)))

| Wr3nch a răspuns (pentru Serban_Andrei_1983):

Probabil nu le au pe toate in acelasi depozit si una vine de la depozituL x, alta de la depozitul y si alta de la z.

| Serban_Andrei_1983 explică (pentru Wr3nch):

Problema mai mare este ca mi-au trimis jocurile catre livrare, iar consola inca nu laughing)

| Serban_Andrei_1983 explică (pentru Wr3nch):

Problema mai mare este ca mi-au trimis jocurile catre curir, iar consola nu

| Serban_Andrei_1983 explică (pentru Wr3nch):

Acum sper ca nu va trebui sa platesc curierul la fiecare livrare!laughing)

| Wr3nch a răspuns (pentru Serban_Andrei_1983):

Exact ce ziceam, probabil jocurile erau mai aproape de tine iar consola nulaughing Si eu am patit, un joc a venit dupa 2 zile si un stick dupa 5.