| CLawdiw a întrebat:

Am comandat de pe zazzle, dar deja au trecut 15 zile si nu mi-a venit comanda, cei de la customer service mi'au zis sa mai astept. Aveti idee in cat timp ajunge comanda? Multumesc!

1 răspuns:
| bzzzz a răspuns:

Trebuie neaparat sa ai si tu un numar de telefon, sau un nume ceva si te duci si faci langere la politie si ei il gasesc daca ai ceva si il poti da in judecata ca ai stat prea mult doua saptamani, eu sunt avocat ca sa stii ai grija sa nu te dai de gol sau ceva... FUNDITA?