| qieiqpalz a întrebat:

Am comandat ieri ceva de pe eMAG si am primit mesaj ca comanda a fost confirmata etc.
Dar azi cand ma uit pe eMAG nu imi mai apare nimic despre comanda, cand am mai comandat imi aparea cateva detalii acum nimic.Ce sa fac? Sa mai comand odata?

2 răspunsuri:
| unvecin a răspuns:

Nu mai comanda încă o dată. Dacă ți-a venit email că ți-a fost înregistrată comanda ea trebuie să existe.

Poate nu apare pe site din cauza unei probleme temporare a site-ului. Încearcă peste o oră-două.

Dacă nu apare nici apoi, scrii o sesizare în care incluzi datele despre comandă pe care le ai deja în mesajul primit prin email. Sau suni la ei să clarifici.

Faci o nouă comandă doar dacă îți confirmă cineva de acolo că s-a pierdut prima comandă, ceea ce nu mă aștept să se fi întâmplat.