| Anoniq a întrebat:

Am comandat ieri un produs de la Media Galaxy in stoc, in cat timp ajunge produsul? Site-ul nu ma ajuta deloc, nu imi dă nici un detaliu legat de comandă(data livrării, etc)

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand o avea timp curierii...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De la Media Galaxy nu meria, in perioada asta nu se stie cît de repede ajunge comanda ta, dar ei te sună inainte sa ajungă la tine, stai cu telefonul aproape. Daca ai comandat ieri, dureaza cel putin 24 de ore pana poceseaza ei comanda si o timit curierului, iar apoi depinde de traseul curierului, ca nu te are numai pe tine, sunt multe comenzi multe adrese, din ce oras esti?

| Anoniq explică (pentru CristiDinBucuresti):

M-am corectat, nu am scris intenționat "meria", sunt din Oradea

| mudokins78 a răspuns:

Nu ai numarul ala, cum ii zice? care poti verifica online?

| Anoniq explică (pentru mudokins78):

Numarul comenzii? Sau la ce te referi?

| mudokins78 a răspuns (pentru Anoniq):

Nu ma,.e un nr.de colet sau asa ceva si poti da tel la aia direct sa iti spuna ce si cum.

| Anoniq explică (pentru mudokins78):

Awb?

| mudokins78 a răspuns (pentru Anoniq):

Da

| Anoniq explică (pentru mudokins78):

Am verificat acel nr pe site ul curierului, si cica nu e disponibil...

| mudokins78 a răspuns (pentru Anoniq):

Aaa,.Atunci mai asteapta si tu pana spre dupamiaza si mai incearca o data.
succes.

| Anoniq explică:

Media Galaxy*